Największy portal aukcyjny w polsce

Ponad 150 tysięcy aut z USA
– kupuj i zarabiaj!

Zarejestruj się w 2 minuty, a otrzymasz pełen dostęp do konta.

=

Bezpośredni importer

Dzięki temu pominiesz kolejnego pośrednika i nie zapłacisz tzw. „opłaty brokerskiej”, która często wynosi nawet 400 dolarów!

=

Najniższe opłaty

Sprowadzamy ponad 1000 aut rocznie, dlatego możemy zagwarantować Ci najniższe ceny za transport.

=

Kompleksowa usługa

Nie musisz się o nic martwić. Zlecimy transport auta do portu, fracht morski, obsługę celną i podstawimy auto pod Twój dom!

FINANSOWANIE

W naszej ofercie znajdziesz możliwość finansowania procedury importu co znacznie przyśpiesza czas transportu, a dodatkowo nie jesteś zmuszony do zamrożenia kolejnego kapitału.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Ponad 15 lat doświadczenia na rynku  samochodów używanych gwarantuje naszym Klientom profesjonalne doradztwo w każdym szczególe!

DOSTAWA POD DOM

Nasi doświadczeni kierowcy odbiorą oclone pojazdy z portu i bezpiecznie dostarczą pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce. Kierowca przekaże Tobie również komplet dokumentów od zakupionego pojazdu.

Rotterdam

Holandia

Gdynia

Polska

Odessa

Ukraina
WŁASNY TRANSPORT DO POLSKI

Obsługujemy największe porty w Europie.

Zapewniamy odbiór auta z portu własnym transportem. Nasze LOHR’y stale kursują do takich portów jak Bremerhaven, Rotterdam, Gdynia, czy Odessa.

Importpojazdow.pl oferuje bardzo korzystną cenę za transport do Polski nie tylko dla osób kupujących auta za naszym pośrednictwem. Jeśli potrzebujesz transportu, koniecznie zgłoś się do nas!

Zaoszczędź aż do

35%

kupując z nami!

zajmiemy się wszystkim!

Profesjonalne doradztwo.

„Zakup auta ze zdjęcia” nie jest prostą czynnością, lecz my sprawimy, że stanie się dużo prostszą! Korzystając z naszego pośrednictwa możesz liczyć przede wszystkim na fachowe doradztwo, możliwie maksymalne sprawdzenie auta (dokładniejsze zdjęcia, sprawdzenie historii pojazdu) oraz obsługę wszelkich formalności.

Opinie mówią same za siebie!

Ponad 750 podmiotów stale współpracujących.

Dzięki dużemu doświadczeniu współpracujemy z wieloma firmami i osobami, które importują auta na użytek własny albo w celach zarobkowych. Liczba zadowolonych klientów stale rośnie, a my wciąż ulepszamy nasze standardy i możliwości, aby zaoferować Wam najwyższą jakość i możliwie najniższe ceny!

 

import usa youtube
Znajdziemy auto dla każdego!

Zamów rozmowę z doradcą.

W formularzu kontaktowym wybierz temat rozmowy i wypełnij krótką ankietę na temat Twoich preferencji i budżetu. Znajdziemy potencjalnie interesujące pojazdy i prześlemy Ci je nawet tego samego dnia!

Najnowsze na blogu

Amerykański klasyk – wszystko o imporcie

Amerykański klasyk – wszystko o imporcie

Jesteś zainteresowany klasycznym, amerykańskim autem? Przeczytaj nasz poradnik, który pomoże zrozumieć Ci wszelkie aspekty importu krok po kroku. Omawiamy specjalne warunki ściągania zabytków do Europy i przepisy prawne obowiązujące w Polsce. Czy możesz liczyć na...

czytaj dalej
Najbezpieczniejsze auta rodzinne – TOP10

Najbezpieczniejsze auta rodzinne – TOP10

Dla wielu kupujących zakup bezpiecznego auta jest najważniejszym priorytetem. Przecież kiedy w samochodzie oprócz Ciebie jest także Twoja rodzina, ma to jeszcze większe znaczenie. Dlatego też przedstawiamy Wam interpretację raportu przedstawionego przez CARFAX -...

czytaj dalej