We wtorek 22 września 2020 roku nasze Centrum Licytacji Pojazdów z USA w Ratajach koło Chodzieży odwiedził gość specjalny prosto z Ameryki:

Sobowtór Elvisa Presleya w Centrum Licytacji Pojazdów z USA

Elvis jak na gwiazdę przystało otoczony został przez naszych pracowników specjalną opieką! Gwiazda przyjechała do nas z osobistym kierowcą wyjątkowym Cadillaciem Deville Cabrio 66′ z potężnym 8 litrowym generującym 400 koni mechanicznych!

Inicjatorem happeningu był współpracujący z nami Doradca Motoryzacyjny Karol Stefaniak – twórca najbardziej znanego komisu w Polsce – Euro Auto Rataje – Dom Samochodowy w Ratajach koło Chodzieży, na terenie którego mieści się nasze Centrum Licytacji Pojazdów z USA!

Wizytę Elvisa transmitowaliśmy na żywo na naszym profilu na Facebooku – ImportPojazdow.pl, gdzie na żywo oglądało nas kilkaset osób – pasjonatów motoryzacji z grup AMcarowych, klubowicze Mustang Klub Polska, handlarze samochodowi oraz fani naszej strony!

Akcja przyjęła się bardzo pozytywnie! Ludzie poczuli amerykański klimat i dołączyli do naszej zabawy.

O 17:30 wyruszyliśmy z Elvisem na miasto poinformować ludzi o tym, że już za godzinę wyjątkowy koncert Elvisa o zachodzie słońca na plaży miejskiej w Ratajach!

Elvis poprawiał ludziom humor! Ludzie nagrywali filmiki, machali i poczuli Amerykański klimat!

Nadszedł czas na koncert w Ratajach na plaży, jakiego jeszcze nie było! Zachód słońca, woda, klasyczne samochody – Ameryka!

Kilkaset osób w transmisji na żywo oglądało i pozytywnie komentowało koncert Elvisa!

Po co to wszystko? Życie, praca i biznes nie mogą być nudne! Dobra zabawa to u nas podstawa. Dobry humor i pozytywna energia to jest to, co chcemy Wam przekazać poprzez tego typu akcje! Wspierajcie nas i dzięki za przeczytanie!