fbpx

Pytania i Odpowiedzi

Jak mogę sprowadzić pojazd z USA?

Takie usługi oferuje nasza firma. Po zarejestrowaniu się na stronie użytkownik może brać udział w licytacjach pojazdów wystawionych na amerykańskich aukcjach. Po wygraniu ustala z nami wszelkie szczegóły, a my zajmujemy się odbiorem auta, załatwieniem wszelkich formalności, wysłaniem go do Europy i transportem pod wskazany adres. Dzięki temu Import samochodu z USA staje się dużo przyjemniejszy. Rejestracja na naszej stronie nie jest skomplikowana, więc nie zabierze dużo czasu.

Jak mogę licytować pojazdy?

Jeżeli chcesz licytować pojazdy na naszej stronie musisz zarejestrować i opłacić konto (2000PLN na rok). Kiedy zarejestrujesz konto po prawej stronie przy każdej ofercie zobaczysz okienko do składania ofert.

Poniżej okienka do licytacji zobaczysz jaka jest minimalna stawka, o którą musisz podbić licytacje. Kiedy licytacja się zakończy a Twoja oferta będzie najwyższa – otrzymasz mailem informacje o wygranej licytacji.

Pojazdy, które zalicytujesz będziesz widział w panelu po zalogowaniu w zakładce ,,Licytowane Pojazdy".

Czy to skomplikowane?

Tak, to skomplikowane, ale wyręczyć w tym wszystkim i zdjąć niedogodności z barków może nasza firma. Mówiąc w skrócie Klientowi pozostaje wybranie auta, zapłacenie za nie i oczekiwanie na odbiór. Nie musi nawet po to auto nigdzie jechać, dostarczamy je pod wskazany adres. Formalności związane z zakupem i transportem również są po naszej stronie. Naszym rodakom przypadły do gusty tego typu usługi i obserwujemy coraz większe zainteresowanie nimi. Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą stroną i przekonaj się w jak prosty sposób możesz mieć auto z USA. 

Co jest w cenie abonamentu?

W cenie 2000 PLN otrzymujesz możliwość licytacji ponad 5 tysięcy pojazdów każdego dnia. Każdemu użytkownikowi z wykupionym abonamentem przypisujemy dedykowanego opiekuna, który pozostaje do dyspozycji w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w godzinach wieczornych poprzez LiveChat na stronie www.

Jak mogę się z wami skontaktować?

Do państwa dyspozycji oddajemy infolinie pod numerem 22 22 222 222 – zapraszamy do kontaktu w godzinach 10:00 – 18:00. Możesz również skontaktować się z nami poprzez LiveChat widoczny w prawym dolnym rogu ekranu, oraz poprzez email kontakt@importpojazdow.pl

Ile trwa import pojazdu z USA?

Cała operacja potrafi zamknąć się czasie nawet do 1,5 miesiąca. W Polsce import z USA jest nadal jeszcze rzadko stosowany, w porównaniu z Niemcami, Francją czy Belgią, więc jest to szansa, której nie można przegapić. Sprawdź nas już dziś i skorzystaj z naszych usług.

Co się dzieje po wygraniu aukcji?

Po wygranej aukcji pobieramy opłatę w wysokości 2000 PLN, przesyłamy numer konta do wpłaty za pojazd, odbieramy wylicytowany samochód, załatwiamy wszelkie formalności po czym wysyłamy go w kontenerze statkiem do portu w Bremerhaven. Tam następuje wyładunek i rozpoczynamy transport pod wskazany adres w Polsce. 

Ile to kosztuje i jak wygląda procedura?

Wykupienie abonamentu uprawnia do licytowania  pojazdów  przez 12 miesięcy i kosztuje 2000 PLN, do wzięcia udziału w licytacji uprawnia wpłacenie wadium w wysokości 10% maksymalnej kwoty, do jakiej użytkownik chce licytować.