W dniach 27-28 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się Poznań Moto Fest. Na przybyłych będą czekały auta sportowe, klasyki, pojazdy wyścigowe i wiele więcej. Również nasza firma wystawiała się na targach jako bezpośredni importer aut z USA!

Każdy pasjonat motoryzacji znalazł coś dla siebie. Na ekspozycji znalazły się zarówno nowoczesne, sportowe auta jak i klasyczne, zabytkowe modele. Na targach można było obejrzeć ponad 50 supersamochodów!

Na zwiedzających czekały również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. Również ImportPojazdow.pl jako jedyna firma na targach oferująca import aut z usa wystawił się na tegorocznych targach.

Na stoisku ImportPojazdow.pl odwiedzający mogli zobaczyć czerwonego sprowadzonego przez nas Chevroleta Camaro, żółtą Chevrolet Corvette w wersji z51 słynnego pasjonata amerykańskiej motoryzacji o rejestracji P8 JASIU, Dodga Rama SRT-10 v10 o pojemności silnika 8.3 litra!

Nie zabrakło również pięknych kobiet – na stoisku naszej firmy były piękne hostessy, które chętnie pokazywały nasze samochody, odpowiadały na pytania i pozowały do zdjęć.

Dodatkowo na odwiedzających przed budynkiem Miedzynarodowych Targów Poznańskich czekał autotransporter ImportPojazdow.pl z zabudową LOHR załadowany samochodami odebranymi dzień wcześniej z portu w Bremenhaven, dzięki czemu potencjalni klienci mogli na własne oczy przekonać się w jakim stanie przypływają kupowane za naszym pośrednictwem auta z USA.