1. Zarejestruj konto i wykonaj płatność

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić to wypełnienie danymi formularza w naszym serwisie. Aby uzyskać możliwość uczestniczenia w licytacjach musisz posiadać ważny dokument tożsamości. Po wypełnieniu formularza i dokonaniu natychmiastowej płatności – otrzymasz na maila dane do logowania na swoje konto z możliwością licytacji pojazdów. Koszt abonamentu za 12 miesięcy bez zobowiązującej umowy to 2000 pln. Możesz zapłacić przelewem ekspresowym. Cała procedura trwa 3 minuty! Po udanej rejestracji skontaktuje się z Tobą równieżz przypisany opiekun, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

2. Podpisz dokumenty z kurierem

Po zakończonej procedurze rejestracji i opłacenia konta – Twoje konto jest już aktywne. Dodatkowo w ciągu 3 dni roboczych odwiedzi Cię kurier z umową, zweryfikuj się dokumentem przed kurierem i podpisz dokumenty. Rozpoczynamy współprace.

3. Wpłać 10% depozyt i licytuj pojazdu

Po wpłaceniu 10% depozytu licytowanej kwoty na rachunek walutowy możesz licytować wszystkie pojazdy na stronie do kwoty 10x wpłaconego depozytu. Np. jeżeli wpłacisz 1000 USD depozytu – możesz licytować pojazdy do kwoty 10.000 USD. Służy to zabezpieczeniu naszych interesów oraz gwarantuje zakup zadeklarowanego przez Ciebie samochodu. Teraz usiądź wygodnie, zrelaksuj się i rozpocznij licytację interesujących Cię pojazdów. Zobacz jakie to proste.